Pagina 278 din 281 PrimulPrimul ... 178228258268276277278279280 ... UltimulUltimul
Rezultate 2.771 la 2.780 din 2802

Subiect: Aveti intrebari?Aici este locul unde pot fi puse!

Junior Member
    Data înscrierii
    05.05.2017
    Posturi
    1

Re: Aveti intrebari?Aici este locul unde pot fi puse!

Ce ai recomanda intre tfv12 si limitless xl?

Dacă vrei putere și ai un mod mare cu pin central, ar merita TFV pentru varietatea aceea de rezistente. Dacă ești un om normal eu iti recomand XL. Am, folosesc, fără probleme la build-uri dacă te înveți sa le setezi. Fără leaking, super puțină transpirație la buhaiala mare. Dacă vrei mai multe detalii despre ambele (le-am testat deci pot sa îți spun) îmi trimiți mesaj privat, sau legat de orice întrebare.

Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

Junior Member
    Data înscrierii
    09.12.2016
    Posturi
    27

Citat Postat în original de puicaliviu4 Vezi post
    Salut vreau sa ma apuc de tigare electronica vreau sa imi iau ijust S imi poate zice cineva daca este buna sau daca nu pierde lichid am vazut ca ijust 2 pierde lichid si nu este asa de buna
    Multumesc Mult!

Inviato dal mio SM-G935F utilizzando Tapatalk
    Ijust 2 nu curge si chiar este un atomizor bun avand in vedere pretul de 70 lei , de ijust s nu pot spune nimic atata timp cat nu l-am incercat. Dar vezi ca atomizoarele iJust sunt facute pentru DL(direct lung), iar ca incepator nu stiu cat o sa iti placa mai bine incearca ceva mai apropiat de o tigara normala, cum ar fi un Ego Aio care e MTL si DL.

Trimis de pe al meu V2_Viper_X_plus folosind Tapatalk

Junior Member
    Data înscrierii
    09.12.2016
    Posturi
    27

Salut baieti! Am si eu o problema cu un atomizor melo 3 care imi arde rezistentele. De curand eleaf a schimbat ambalajul la rezistente de la folie la plastic.
    Iar de cand au facut asta cred ca au schimbat si ceva la rezistente, deoarece acestea mi se ard rapid,isi scimba ohmi de mai multe ori in 24 h.
    De alimentat nu are ce sa fie le picur pe gaurile de alimentare pana vad bumbacul din interior bine imbibat si alta chestie este faptu ca are un gust ciudat inca de la primu fire.
    Ce ar putea fi?

Citat Postat în original de Gen2394 Vezi post
    Salut baieti! Am si eu o problema cu un atomizor melo 3 care imi arde rezistentele. De curand eleaf a schimbat ambalajul la rezistente de la folie la plastic.
    Iar de cand au facut asta cred ca au schimbat si ceva la rezistente, deoarece acestea mi se ard rapid,isi scimba ohmi de mai multe ori in 24 h.
    De alimentat nu are ce sa fie le picur pe gaurile de alimentare pana vad bumbacul din interior bine imbibat si alta chestie este faptu ca are un gust ciudat inca de la primu fire.
    Ce ar putea fi?

Subscriu. Gustul, inca de la inceput este unul apropiat de cel al fierului la mine si denatureaza foarte mult aroma.

Junior Member
    Data înscrierii
    09.12.2016
    Posturi
    27

Citat Postat în original de cretzuv8 Vezi post
    Subscriu. Gustul, inca de la inceput este unul apropiat de cel al fierului la mine si denatureaza foarte mult aroma.
    De asemenea si la mine...

Junior Member
    Data înscrierii
    18.08.2017
    Posturi
    1

Salutare, dragi colegi! Sunt aici in speranta ca pot afla raspunsul la cateva probleme cu care ma confrut in ale vapatului.
    Fumator de 11 ani, Dunhill blue si Dunhill slim negru cu nicotina de 0.6. De 3 zile sunt posesor al unui eGo AIO, rezistenta de 0.6om, lichid de la Liqua de 10 ml cu 6mg de nicotina. In aceste interval nu am mai fumat clasic, dar am o usturime/durere pe trahee(gat) ca si cum as fi racit, apoi ocazional un nod in gat si lipsa de aer, nu pot respira complet. Mentionez ca am vapat normal, la fel cum faceam si cu tigara, vapam si pauza apoi iar, cred ca sticla de 10ml imi ajunge pentru 5 zile. Ce imi recomandati sa fac? Sa schimb lichidul, tigara, rezistenta? Nu ma simt ok, dar imi doresc sa renunt la tigari normale. Orice sfat e bine venit! Multumesc!

Salut, as vrea sa stiu ce mod de 100-200 de lei ar fi bun de buhăială cu un atomizator billow rta.

Salut ... sunt posesorul unui eGo aio de 4 luni si as vrea sa va intreb acum c.am ce kit de tigara electronica as putea gasi pe piata cu o productie mare de aburi si aceasta sa fie c.am pana in 200-220 de lei

Junior Member
    Data înscrierii
    09.12.2016
    Posturi
    27

Citat Postat în original de Stfpktffr Vezi post
    Salut ... sunt posesorul unui eGo aio de 4 luni si as vrea sa va intreb acum c.am ce kit de tigara electronica as putea gasi pe piata cu o productie mare de aburi si aceasta sa fie c.am pana in 200-220 de lei
    Aici depinde de gusturile tale, daca vrei sa ramai pe mtl sau dl... Daca vrei direct lung poti opta ptr istick pico + melo 3 220 ron iar daca vrei sa ramai pe mtl cauta un kit in banii aia...eu personal pe mtl am pico + triton 320 ron dar am auzit ca in 250 mai exista cateva kituri cu evic vtc

Subiecte similare

1. Ce parere aveti despre ...
    De RAZVPS în forumul Discutii generale
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 29.09.2014, 09:55
  2. Ce parere aveti de acest mod?
    De ForsaNR1 în forumul Incepatori
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 13.07.2014, 20:42
  3. a cumparat cineva de aici?
    De jhonutz în forumul Recenzii magazine