Pagina 1 din 281 123112151101 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 2802

Subiect: Aveti intrebari?Aici este locul unde pot fi puse!

Senior Member Avatarul lui mariandex
    Data înscrierii
    07.04.2011
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    824

Angry Aveti intrebari?Aici este locul unde pot fi puse!

Salut , am deschis acest topic pentru ca cei mai noi colegi de forum sa poata posta tot felul de intrebari si cei mai vechi colegi sa poata sa raspunda la intrebari sau sa dea link-uri catre categoriile respective din forum , asta pentru a nu mai aparea aceleasi si aceleasi intrebari prin tot forumul , unele intrebari ne-avand nici o treaba cu topicul respectiv .
    Asa ca bagati mare ...........

HAPPY VAPING !

Teorie este atunci cand stii totul, dar nu merge nimic.
    Practica este cand toate merg, dar nu stii de ce.
    Eu imbin teoria cu practica : nu merge nimic si nu stiu de ce .

Guest

Aveti intrebari?Aici este locul unde pot fi puse!

Exista pe undeva vreo statistica cu numarul celor care aburesc in Europa?

Din pacate nu, ca sa fie in Europa ar trebui sa fie in fiecara tara, inclusiv la noi, ca sa fie la noi ar trebui sa fie in fiecare oras, iar eu doar in Iasi stiu de doua ori mai multi vaperi decat intra pe forum, le-am zis de forum dar daca nu vor sa intre n-ai ce le face... O alta solutie ar fi reuniunea multimilor date de clientii magazinelor de profil, dar si aici e cu discutie pt ca unii nu sunt prezenti aici la reselleri, deci nu pot/nu vor sa dea cifre, etc

Sent from my iPad using Tapatalk.
    Nu vapez antigel decat iarna.

Si eu am vreo 7 colegi convertiti de mine, le-am dat la fiecare biletel si SMS-uri cu adresa forumului. Nu vor, nush, stau aiurea pe facebook in loc sa intre aici. Mi-e ciuda ca doar eu si Gandi suntem aradeni ce frecventam forumul cand am putea si noi sa ne laudam ca suntem mai multi.
    Pe langa cat m-am chinuit cu ei sa-i pun pe directia aburilor, mi-am mai si facut de lucru cu aprovizionari etc...
    Cred ca de-ar fi sa fac o statistica "la prima vedere" cel putin la noi in Romania, max 25% ne regasim aici pe forum, se poate ca acest procent sa fie si mai mic. Nush cum ar putea fi facut un recensamant al utilizatorilor ET.

Guest

Nici 25% nu sunt inscrisi,maxim 10%.Marea majoritate se multumesc cu barfa la colt,cu recomandarile vanzatorilor.Daca e unu ca ala de la carefour grand arena se reapuca de analoage,iar altii pur si simplu se multumesc cu ce au si nu sunt curiosi!
    Degeaba ne chinui sa ii facem sa intre pe forum daca nu le place sa faca asta,de ce sa isi faca cont si sa nu il foloseasca.

Senior Member
    Data înscrierii
    25.11.2011
    Locație
    Turda
    Posturi
    374

Io zic ca nu oricine poate face pasiune(sau obsesie in cazu meu de exemplu ) pentru ET. O parte din ei sigur citesc forumurile chiar daca nu-s inregistrati. Ar fi preferabil pentru cine poate sa citeasca cat sa poate de mult de aici si de pe forumurile straine si sa nu mearga pe mana vanzatorului de la dugheana ca oricum el vrea in primu rand sa scape de marfa cat mai repede. Ar mai fi si problema financiara ca pana sa descoperi ce ti sa potriveste cel mai bine ai de cheltuit ceva bani si poate unii ajung la fundu sacului inainte sa ii multumeasca ceva atomizor/lichid/baterie.

Romanes eunt domus
    R Tape loading error, 0:1

Junior Member
    Data înscrierii
    08.02.2012
    Posturi
    7

Re: Aveti intrebari?Aici este locul unde pot fi puse!

Buna ziua, am si eu o problema...am o baterie biansi de 1100.aseara am incarcat-o ..a mers perfect..iar dimineata nu a mai mers deloc..am pus-o din nou la incarcat ,se aprinde ,dar tot nu merge deloc.Am schimbat pastila de la atomizor crezand ca sa ars siguranta.Tot nu.Ce as putea sa mai fac? Si daca a murit cu totul sunt curioasa de ce.
    Multumesc anticipat!
    O zi frumoasa!

Senior Member
    Data înscrierii
    25.04.2011
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    635

cand apesi butonul se aprinde ledul ?

@ laura ai avut un post dupa asta al meu ? nu-l vad , dar sunt date care ma fac sa cred ca ai postat.
    Sau ? ce am postat eu este vizibil pentru voi ?

Junior Member
    Data înscrierii
    08.02.2012
    Posturi
    7

Da.Se aprinde.La 5 apasari se inchide respectiv se deschide.Se comporta normal numai ca nu functioneaza.

Poate nu mai face contact pinul central,se mai intampla,poti incerca sa il mai ridici cu o agrafa ceva,practic fara sa apesi butonul impingi usor din lateralul mufei stanga-dreapta,daca nu reusesti anunta-ma si poate fac un mic filmulet ca sa intelegi mai bine.

Bafta.

Subiecte similare

1. Ce parere aveti despre ...
    De RAZVPS în forumul Discutii generale
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 29.09.2014, 09:55
  2. Ce parere aveti de acest mod?
    De ForsaNR1 în forumul Incepatori
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 13.07.2014, 20:42
  3. a cumparat cineva de aici?
    De jhonutz în forumul Recenzii magazine