Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456
Rezultate 51 la 60 din 60

Subiect: Vreo experienta cu etigara-electronica . ro ?

Senior Member
    Data înscrierii
    05.08.2011
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    2.260

Re: Vreo experienta cu etigara-electronica . ro ?

Nu e, le am eu. Crede-ma ca nu vorbesc prostii, eu sunt fanul nr 1 al clonelor si nu mi-ar sta in caracter sa discreditez o clona ieftina disponibila la indemana.
    Stii de ce? Pentru niciodata nu e suficient un singur atomizor

Senior Member Avatarul lui Diss
    Data înscrierii
    16.07.2013
    Locație
    Estul Salbatic
    Posturi
    638

O sa te sochez: sunt mai multe clone ale aceluiasi produs, diferite la pret si calitate. Daca te uiti si pe fasttech, o sa vezi kayfun intre 12$ si 31$. Una peste alta, important e sa te simti bine ca ai facut o afacere ok. Deja esti vaper veteran.
    People don't fail because they aim too high and miss, but becase they aim too low and hit.

Senior Member Avatarul lui sanitarium
    Data înscrierii
    19.12.2011
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    1.138

clona asta de russian de la etigara nu e de o calitate extraordinara, da functioneaza, isi face treaba, si daca nu vrei sa astepti o luna dupa o clona din china, atunci zic ca e un pret foarte ok
    Build my fear of what's out there
    Cannot breathe the open air
    Whisper things into my brain
    Assuring me that I'm insane

Senior Member
    Data înscrierii
    18.02.2013
    Locație
    Valcea
    Posturi
    163

Nu te contrazic in ce priveste kay-ul, deoarece e singurul care-l am.
    Acum, chiar crezi ca toate clonele acelea scumpe de la noi, sunt asa reusite incat sa bagi adaos 250-300%?
    Sincer eu sunt multumit cu ceea ce am cumparat. Daca eram asa pretentios cumparam un atty original.
    Sa stii ca nu ma sochez asa repede, si nici nu vreau sa intru in vreo polemica pe tema asta.
    Va salut!

Senior Member
    Data înscrierii
    05.08.2011
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    2.260

Sincer, nu ma intereseaza adaosul, personal m-am descurcat cumva si am facut rost de clone bune la preturi corecte, si aici ma refer la KFL+ EHPRO, poate cea mai buna clona de lite. Doresc de asemenea sa fac rost si de un 3.1 Hcigar, insa nu la pretul ala desigur.

Senior Member
    Data înscrierii
    18.02.2013
    Locație
    Valcea
    Posturi
    163

I-ti doresc succes!

Senior Member
    Data înscrierii
    05.08.2011
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    2.260

Multumesc, te anunt cand fac rost.

Senior Member Avatarul lui sanitarium
    Data înscrierii
    19.12.2011
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    1.138

asta cu adaosul e cu dus si intors. eu am luat dintr-un magazin din românica o clona de kl+ de la ehpro cu 230 de roni si ma felicit pt asta. comparata cu un kl+ original, e identic, de la greutate, canale de lichid, calitatea materialelor, a prelucrarii si pana la filete, doar ca nu are sigla svoe, in rest e exact la fel. acum depinde de fiecare daca vrea sa dea 400 pe un atomizor cu o sigla pe el, sau 200 pe unul fara sigla. clona asta de russian de pe etigara mi-am luat-o si eu, si nu sunt foarte incantat de ea. e mult mai usoara decat originalul sau ehpro, nu loveste atat de bine, imi pare mai anemic decat celelalte, si cand il curat, jumatate de servetel imi ramane in filete. dar functioneaza, si pentru faptul ca acum il comanzi si maine iti ajunge la usa, atunci mi se pare un pret corect, dar daca ar fi sa cumpar din nou, tot pe cel de le ehpro l-as cumpara, cu tot cu adaosul resellerului.
    Build my fear of what's out there
    Cannot breathe the open air
    Whisper things into my brain
    Assuring me that I'm insane

Senior Member
    Data înscrierii
    25.06.2013
    Locație
    Targu Mures
    Posturi
    515

Bine punctat, doc!

Am si eu o clona de Omega, facuta de Hcigar. Am dat pe ea 90 lei, intr-un magazin de la mine, din oras. Pe Fasttech era $6,66 (piei, satana!). Doar ca cu fasttech era loterie, multi cumparatori plangandu-se de modul de dispunere al orificiilor de aer (am vazut poze cu Omega cumparate de pe fasttech, care pur si simplu, functional, sunt inutilizabile). Alti cumparatori au primit atomizorul cu pinul central separat.

Ideea e sa cumperi cat mai ieftin posibil, insa cu discernamant! Nu sa scoti banii din buzunar pentru un produs care estetic e aproape acceptabil, insa functional, iti va da dureri de cap cronice.

Iar discernamantul, la randul lui, costa. Timp pentru documentare, review-uri, pareri, etc.

Oricum, cam toate clonele chinezesti necesita smirghel, pile, si alte asemenea.
    alexgogo-VA:
    Ce tastatura e aia?

Junior Member
    Data înscrierii
    19.06.2017
    Posturi
    2

A mai cumparat careva de la ei in ultima vreme? Cum sunt lichidele? sunt ok? fake, originale? Multumsc.

Subiecte similare

1. EXPERIENTA NEPLACUTA VAPERS-ONE
    De jakobs în forumul Recenzii magazine
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 13.05.2014, 16:16
  2. Cum sa facem cat mai placuta experienta vapatului
    De dragos77 în forumul Discutii generale
    Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 07.09.2012, 14:48
  3. Răspunsuri: 13
    Ultimul post: 30.07.2012, 04:37
  4. Experienta mea cu tigara elctronica