Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 60

Subiect: Vreo experienta cu etigara-electronica . ro ?

Junior Member
    Data înscrierii
    31.08.2011
    Posturi
    17

Re: Vreo experienta cu vapersforum . ro ?

Ok , am comandat de pe vapers 4 sticlute cu esente Flavor Arts si desi pe site scrie ca sticlutele vin sigilate de producator ,eu am primit doua sigilate si doua sticlute nesigilate .Hmmm... oare de ce ?

Guest

Re: Vreo experienta cu etigara-electronica . ro ?

Deci cine a mai luat ce a mai luat si cat de nervos a fost dupa ce a primit coletul ? vreau sa iau si eu niste atomizoare si-s cam dubioase de ieftine.

Guest

Mda, m-am lamurit singur, am intrebat daca atomizoarele TGO au seria in interior stantata. Raspunsul lor :"Sailebao stanteaza (pun serie) decat pe atomizoarele si bateriile dse901 ....TGO nu sunt stantate (asta puteti intreba direct producatorul de ce nu le stanteaza .....noua asa ne vin)

dse 901 , tgo si multe altele noi le avem de la Sailebao."

http://uploadimage.ro/images/54551534098100339754.png

Member
    Data înscrierii
    02.11.2011
    Locație
    Severin
    Posturi
    84

Eu mi-am luat majoritatea produselor de la ei (nu gasisem inca vapers.ro), in general au fost bune. Au trecut pe la mine 5 baterii luate de la ei si toate merg ca in prima zi, desi unele au si 4 luni. Am avut si multe atomizoare 510 si ego si majoritatea au fost bune. Am mai dat si de 2 atomizoare stricate din vreo 15 dar mi le-au schimbat fara probleme. Oricum, ideea e ca nu sunt facaturi care te tin cateva zile, calitatea mi se pare la fel ca de pe alte site-uri de pe care am mai luat.

Junior Member
    Data înscrierii
    07.01.2012
    Posturi
    3

Exclamation Re: Vreo experienta cu etigara-electronica . ro ?

Eu am cumparat citeva lucruri de acolo si mi s-a parut OK. Am luat de la ei citeva gigantomizere EGO T (pe site scrie ca sint de 3 ml, de fapt incape in ele 1 ml si ceva; altfel sint foarte bune si au avantajul ca se scoate mantaua metalica exterioara) si citeva cartomizoare 510 de 3 ohmi, care nu se gasesc in alta parte (sint lungi de 55 mm si au simering interior pt etansare) si sint excelente. De asemenea, un amic a luat baterii TGO (900 mAh, montura pe filet Sailebao 901) despre care zice ca sint OK si citeva atomizoare Sailebao 901 originale, despre care zice ca sint excelente. In schimb nu recomand sa luati de la ei lichide, par contrafacute.

atomizoarele TGO sunt foarte proaste , parere personala cum o sa iti spuna si altii , nu este o problema ca nu sunt stantate , nici eu repet nu imi stantez marfa , cel putin pe atty

Guest

Cum adica nu stantezi? Nu vin de la producator cu serie?

Raspund eu: NU!

Senior Member
    Data înscrierii
    29.05.2011
    Locație
    Bucuresti-Bucur Obor
    Posturi
    173

blaqqat, pot copia si eu textul?...eu cer voie in primul rand

Senior Member
    Data înscrierii
    19.02.2012
    Posturi
    148

O s? v? povestesc scurta ?i unica mea experien?? cu "etigara-electronica. ro". Oricum, promit s? nu mai fac!
    Trebuie s? încep cu faptul c? eu vapez constant Dekang PG, de 24 mg/ml, arome de tutun, din ?la adev?rat, de la Vapers. Mie îmi place ?i VG-ul, dar Dekang VG adev?rat avem de maximum 18. ?i atunci, citind unele p?reri favorabile despre lichidele HangSen, ?i constatând eu c? ??tia produc ?i VG de 24, mi-am zis s? încerc. ?i a?a am ajuns s? fac o comand? la domnii de la firma care face obiectul acestui topic. Pre?ul -decent, transport gratuit în Bucure?ti, ba chiar ?i un discount de 5% pentru comanda f?cut? online. Am primit comanda de 3 sticlu?e de 10 ml, trei arome diferite. Surpriza a fost c? fiecare amabalaj diferea de celelate dou?. Adic?, doar una dintre sticlu?e avea acel dop cu picur?tor sub?ire, iar celelalte aveau dopul s?-i zicem clasic, ca la Dekang, În privin?a calit??ii lichidului, nu ?tiu ce s? v? spun, neavând termen de compara?ie. Adic? ar trebui s? compar HangSen-ul ?sta cun Hangsen de la alt reseller. Oricum aroma, f?r? s? fie nepl?cut?, este un pic prea fin?, asta ca s? nu zic sl?bu??. Am citit descrierile f?cute pe forum, de unul dintre reselleri ?i de al?i colegi, despre lichidele HangSen, am în?eles ?i am constatat ?i eu c? VG-ul lor este mai sub?ire decât VG-ul de la Dekang, aducând mai curând cu un PG. Problema mea, cu lichidele HangSen luate de la acest reseller, este c? aroma este slab? ?i c? ai senza?ia, ca gust (sec, nu a?a cum are în mod normal un VG), c? vapezi PG. Dar, poate c? este adev?rat ceea ce mi-au scris ei (pentru c? eu le-am trimis un mail în leg?tur? cu nedumeririle mele privind ambalajul diferit) ?i anume c? produc?torul are ambalaje diferite în func?ie de data lotului ?i c? de acum înainte o s? fie numai sticlu?e cu picur?torul ascu?it ?i c? toate sticlu?ele respective sunt originale.
    Poate c? a?a sunt aromele lichidelor HangSen originale, adic? slabe (era bine s? fie fine, dar chiar sunt slabe)!
    În rest, apreciez c? m?car mi-au r?spuns la mail. (Un r?spuns scurt, la obiect ?i ... pres?rat cu multe gre?eli gramaticale).
    Salut?ri!

Subiecte similare

1. EXPERIENTA NEPLACUTA VAPERS-ONE
    De jakobs în forumul Recenzii magazine
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 13.05.2014, 16:16
  2. Cum sa facem cat mai placuta experienta vapatului
    De dragos77 în forumul Discutii generale
    Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 07.09.2012, 14:48
  3. Răspunsuri: 13
    Ultimul post: 30.07.2012, 04:37