Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Concentratie de nicotina

Junior Member
    Data înscrierii
    06.04.2018
    Posturi
    1

Concentratie de nicotina

Salut,

Sunt un vaper incepator, nou pe forum, si am o oarecare nelamurire. Folosesc un lichid SteamOK alaturi de un NicShot de la acelasi producator de 20mg. Ideea e ca de cand am inceput sa vapez, incerc a-mi face o concentratie de nicotina care sa faca throat-hit-ul asemanator cu cel pe care-l primeam de la tigari insa nu reusesc nici cum, ce imi recomandati? Exista vreun calculator online, sau ceva care sa ma ajute cu aceasta situatie?

Va multumesc anticipat pentru orice viitor comentariu adaugat acestei postari si va urez o zi frumoasa.

Re: Concentratie de nicotina

Nu recomand sub nicio forma steamok, preturi mici dar calitate 0. Ideea e simpla, fumai de ex sobranie de 6, iti faci lichidul ca sa ajunga dublu, la o concentratie de 12 mg/ml. Ai aici un calculator - https://www.vapers-one.ro/calculator-lichide

Throat hit-ul din tigari nu era doar din nicotina, gudroanele dadeau de fapt acea savoare.
    Acum poate o dau un pic in off topic dar e bine sa ai asteptari realiste.Recomand(scopul scuza mijloacele) achizitionarea de nicotina din alte parti. nickshoturile sunt exagerat de scumpe pentru cat ofera, preturile de productie la ele sunt infime iar mormanul ala de bani merge in buzunarul comerciantilor, ceea ce e nesimtire crasa.

Marcaje

Marcaje

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •