Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Imi tusesc plamanii!

Junior Member
    Data înscrierii
    28.10.2017
    Posturi
    1

Imi tusesc plamanii!

Salut. Azi mi-am luat un eGo AIO la recomandarea tipului de la vapez si tot la recomandarea lui am luat ca si arome Liqua Melon cu 6 mg/ml si Liqua Strawberry cu 12 mg/ml. Ca tot omu' sanatos la cap, am pus aia mai usoara ca tot fumez de 10 ani marlboro rosu.
    Totusi, imi vomit plamanii orice as face. Daca trag prea putin, parca nu imi ajunge la plaman. De tras, trag ca din tigara. Gresesc pe undeva? Trebuue diluata aroma? Multumiri anticipate.

Re: Imi tusesc plamanii!

Sal man, încearcă și soluția mai tare, e posibil să fie prea slabă cea de 6 mg dacă fumai mrb roșu... și trage întâi în gură și apoi în plămân.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Junior Member
    Data înscrierii
    29.10.2017
    Posturi
    3

Citat Postat în original de dezaxat Vezi post
    Salut. Azi mi-am luat un eGo AIO la recomandarea tipului de la vapez si tot la recomandarea lui am luat ca si arome Liqua Melon cu 6 mg/ml si Liqua Strawberry cu 12 mg/ml. Ca tot omu' sanatos la cap, am pus aia mai usoara ca tot fumez de 10 ani marlboro rosu.
    Totusi, imi vomit plamanii orice as face. Daca trag prea putin, parca nu imi ajunge la plaman. De tras, trag ca din tigara. Gresesc pe undeva? Trebuue diluata aroma? Multumiri anticipate.
    Salut, si eu mi-am luat aroma de 12 odata cu primul mod si mi se pare exagerat de tare. Am trecut dupa la 5mg/ml si la fel si aia mi se parea foarte tare. Acum imi fac singur aromele si 3mg/ml mi se pare perfect.

Pana la urma ai luat aroma sau lichid de vapat?
    Citat Postat în original de constantin1 Vezi post
    Sarutmana de sfat stiam ca esti batranul cu Vamo

Marcaje

Marcaje

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •