Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 18 din 18

Subiect: Magazin online vapelab.ro

Junior Member Avatarul lui vapelab.ro
    Data înscrierii
    30.07.2016
    Locație
    Timisoara
    Posturi
    13

Re: Magazin online vapelab.ro

Multumim pentru sugestie.
    Vom introduce doua promotii diferite asa cum ati propus. La urmatoarea comada veti primi gratuit din partea noastra un lichid din gama Private Blend. Va rugam sa trimiteti pe PM adresa de email sau numele cu care v-ati inregistrat pe site.

Asteptam in continuare sugestii din partea Dvs.

Cu stima,

- - - Actualizat - - -

Avem confirmare din partea IT-istului ca promotia propusa de adi_krusell este activa din acest moment. Promotiile afisate pe site sunt valabile pentru perioada 01 -07 august.

Cu stima,

vapelab.ro
    Ultima modificare făcută de vapelab.ro; 01.08.2016 la 23:16.

Data înscrierii
    30.07.2016
    Locație
    Timisoara
    Posturi
    13

Citat Postat în original de Dario Vezi post
    Avand in vedere ca eu sunt initiatorul acestui subiect atat de activ, cred ca merit si eu ceva din parte dvs.
    Aveti perfecta dreptate, ne cerem scuze ca v-am omis chiar pe Dvs. va rugam sa ne trimiteti un mesaj cu adresa de email cu care v-ati inregistrat pe site iar in cursul zilei de maine veti primi cate un produs din fiecare categorie din oferta noastra.

Cu stima,
    Ultima modificare făcută de vapelab.ro; 01.08.2016 la 23:46.

Junior Member
    Data înscrierii
    09.03.2012
    Locație
    Timisoara
    Posturi
    11

Buna seara,

In primul rand va multumesc pentru lichidele oferite. Va rog sa lasati preturile de pe site asa cum sunt in acest moment, chestia cu promotiile doar in weekend este o prostie in opinia mea. Daca tot aveti o strategie de marketing in a face promotii la sfarsit de saptamana nu ma deranjeaza, chiar va rog sa continuati. La cate lichide am primit gratuit de la dumneavoastra ar trebui sa va fac reclama buna si sa sustin ca totul este perfect insa In schimb prefer sa fiu realist, eu si multi altii dorim sa cumparam produse bune la un pret decent la orice ora sau zi din saptamana si nu doar in weekend. As putea face o recenzie pentru fiecare produs in parte dar cum nu ma pricep la asta prefer sa ma abtin, tot ce pot spune este ca toate au fost extraordinare si sunt foarte multumit, motiv pentru care nu vreau sa fiu nevoit sa cumpar din alta parte doar dintr-un simplu motiv si anume : am ramas fara lichid luni seara dar nu pot cumpara pt. ca trebuie sa astept pana vineri ca sa intre oferta. Sper ca m-am facut inteles.

O seara buna.

Data înscrierii
    30.07.2016
    Locație
    Timisoara
    Posturi
    13

Buna seara,

In primul rand va multumesc pentru lichidele oferite. Va rog sa lasati preturile de pe site asa cum sunt in acest moment, chestia cu promotiile doar in weekend este o prostie in opinia mea. Daca tot aveti o strategie de marketing in a face promotii la sfarsit de saptamana nu ma deranjeaza, chiar va rog sa continuati. La cate lichide am primit gratuit de la dumneavoastra ar trebui sa va fac reclama buna si sa sustin ca totul este perfect insa In schimb prefer sa fiu realist, eu si multi altii dorim sa cumparam produse bune la un pret decent la orice ora sau zi din saptamana si nu doar in weekend. As putea face o recenzie pentru fiecare produs in parte dar cum nu ma pricep la asta prefer sa ma abtin, tot ce pot spune este ca toate au fost extraordinare si sunt foarte multumit, motiv pentru care nu vreau sa fiu nevoit sa cumpar din alta parte doar dintr-un simplu motiv si anume : am ramas fara lichid luni seara dar nu pot cumpara pt. ca trebuie sa astept pana vineri ca sa intre oferta. Sper ca m-am facut inteles.

O seara buna.
    Buna seara,

De acord cu Dvs.

Asa cum am mentionat anterior suntem receptivi la orice propunere, vom mentine preturile actuale chiar daca promotia ar fi trebuit sa se incheie astazi. Din motive independente de vointa noastra va informam ca pot fi situatii in care nu vom putea sa actionam asa cum v-ati asteptat .

Cu stima,

- - - Actualizat - - -

Sunt surprins sa constat ca propunerea mea a fost convingatoare, asa cum v-am spus si la telefon este foarte important sa interactionati cu clientii Dvs, doar asa veti sti cu adevarat ce isi doresc.

- - - Actualizat - - -

Revin cu o intrebare. Nu puteti sa gasiti o rezolvare pentru clientii din Timisoara sa poata beneficia de comada fara sa plateasca transport ?
    Referitor la acest subiect am discutat cu manegerul nostru si intr-un final va putem raspunde . In acest moment magazin fizic in Timisoara nu poate fi luat in calcul deoarece volumul de vanzari local este foarte scazut. Momentan avem deja costuri ridicate in special cu spatiul unde se afla laboratorul steril. Pentru clientii locali in cel mai scurt timp vom livra la adresa produsele comandate online in aceeasi zi pana ora 19:00 sau cel tarziu a doua zi, binenteles fara costuri suplimentare .

Cu stima,

Senior Member Avatarul lui zagga
    Data înscrierii
    24.10.2013
    Locație
    Iasi
    Posturi
    222

Sugerez sa deschideti si o sectiune forum/blog in cadrul vapelab.ro

Senior Member Avatarul lui claw
    Data înscrierii
    19.12.2012
    Locație
    Timisoara
    Posturi
    416

Citat Postat în original de vapelab.ro Vezi post
    Referitor la acest subiect am discutat cu manegerul nostru si intr-un final va putem raspunde . In acest moment magazin fizic in Timisoara nu poate fi luat in calcul deoarece volumul de vanzari local este foarte scazut. Momentan avem deja costuri ridicate in special cu spatiul unde se afla laboratorul steril. Pentru clientii locali in cel mai scurt timp vom livra la adresa produsele comandate online in aceeasi zi pana ora 19:00 sau cel tarziu a doua zi, binenteles fara costuri suplimentare .

Cu stima,
    O veste buna pt timisoreni, volumul de vanzari local va creste in felul asta, pentru ca sunt multi vaperi in TM care inca nu stiu de voi.

Data înscrierii
    30.07.2016
    Locație
    Timisoara
    Posturi
    13

Buna ziua,
    Incepand de saptamana viitoare pentru clientii din Timisoara vom incerca sa oferim transport gratuit.

Cu stima,

Vapelab.ro

Data înscrierii
    30.07.2016
    Locație
    Timisoara
    Posturi
    13

Incepand de astazi clientii din Timisoara beneficiaza de transport gratuit.

Cu stima,

Echipa vapelab.ro

Marcaje

Marcaje

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •