Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 18

Subiect: Magazin online vapelab.ro

Junior Member
    Data înscrierii
    09.03.2012
    Locație
    Timisoara
    Posturi
    11

Magazin online vapelab.ro

Stiu, cam mult timp decand nu am mai fost activ pe forum.. ce sa fac munca si studiile prin tari straine.
    Sa revin la subiect : A mai cumparat cineva de pe vapelab.ro ? Ce experiente aveti cu ei ?

Eu de cand am revenit in tara am facut ceva comenzi la ei. Vineri seara nu mai aveam ce vapa si am facut rapid o comanda in speranta ca.. si ce daca nu au magazin fizic, sun si intreb unde au sediul, le spun ca sunt prin zona si ca vin sa ridic comanda. Mi-a raspuns un domn foarte amabil, mi-a explicat ca la adresa de pe site este doar sediul social si ca nu prepara lichide acasa, spatiul unde ambaleaza lichidele se afla in alta parte si nu ma poate ajuta deoarece la sfarsitul zilei dezinfecteaza incaperea si sterilizeaza echipamentele, Ok. am am intrebat daca maine se poate, dimineata pe la 11:00 m-am dus la adresa unde au laboratorul si am primit tot ce am comandat cu rugamintea sa nu devina repetitiva aceasta metoda de livrare. Asta e ! mai sunt si exceptii
    Concluzie :
    - Amabili si politicosi, fac tot posibilul sa te ajute daca se poate.
    - Lichidele nu au gust de chimic, aromele sunt si ele ok. in concluzie foarte bune, sunt multumit. Se putea si mai bine !
    - In fiecare Weekend preturile sunt reduse ( ma gandesc sa comand numai in weekend, iar in cursul saptamanii numai in caz de nevoie)

Daca ma intrebati ce lichid mi-am facut .. o clona de la Cuttxxx si ceva sec

Numai bine.

Junior Member Avatarul lui vapelab.ro
    Data înscrierii
    30.07.2016
    Locație
    Timisoara
    Posturi
    13

Re: Magazin online vapelab.ro

Buna ziua,

Va asteptam cu intrebari sau sugestii, suntem deschisi la orice subiect.

Cu stima,

Vapelab.ro

Junior Member
    Data înscrierii
    09.03.2012
    Locație
    Timisoara
    Posturi
    11

Sunt surprins sa constat ca propunerea mea a fost convingatoare, asa cum v-am spus si la telefon este foarte important sa interactionati cu clientii Dvs, doar asa veti sti cu adevarat ce isi doresc.

- - - Actualizat - - -

Revin cu o intrebare. Nu puteti sa gasiti o rezolvare pentru clientii din Timisoara sa poata beneficia de comada fara sa plateasca transport ?

Data înscrierii
    30.07.2016
    Locație
    Timisoara
    Posturi
    13

Buna,

Analizam aceasta propunere si vom reveni cu un raspuns. Va multumim pentru feedback.

Cu stima,

Vapelab.ro

Junior Member
    Data înscrierii
    07.06.2016
    Locație
    craiova
    Posturi
    6

sunt chinezii pe forum, asa ca pentru magazinele online ar trebui sa fie o obisnuinta. Felicitari vapelab pentru reactie.

Senior Member Avatarul lui wurdulak
    Data înscrierii
    25.04.2012
    Locație
    Darkside of the Moon
    Posturi
    380

La o prima conamda de la Vapelab, comunicare nota 10, livrare nota 10. Am si sarit peste curier, mi-au adus-o personal la servici, era cam in drum asa ca m-au scutit de 15 lei la curier. Urmeaza sa vedem lichidele pe unde se situeaza.
    Believe in Yourself... Because Nobody Else Will

Data înscrierii
    30.07.2016
    Locație
    Timisoara
    Posturi
    13

Citat Postat în original de wurdulak Vezi post
    La o prima conamda de la Vapelab, comunicare nota 10, livrare nota 10. Am si sarit peste curier, mi-au adus-o personal la servici, era cam in drum asa ca m-au scutit de 15 lei la curier. Urmeaza sa vedem lichidele pe unde se situeaza.
    Oricand cu placere, pentru noi este foarte important ca dumneavoastra sa fiti multumit de calitatea produselor si bineteles a serviciilor noastre. Dupa cum ati vaut incepand de astazi incercam sa va oferim nicotinoizarea gratuita.

Cu stima,

Vapelab.ro

Junior Member
    Data înscrierii
    07.02.2016
    Locație
    Drobeta Turnu Severin
    Posturi
    28

Am pana acum doua comenzi pe vapelab. In total 8 sticlute de 100 ml. din gama "All Day Vape". Ce pot sa spun? Lichidele sunt limpezi, fara gust chimic.
    In afara de un lichid de ciocolata, care este mult prea dulce pentru gustul meu, restul sunt exact ce sugereaza numele. Poate mai trebuie adaugat ca tot ce inseamna cafea/ ciocolata si combinatiile lor, cam fac depuneri. Dar nu cum am vazut la alti producatori.
    O bila alba si pentru faptul ca poti cumpara mostre de lichid. In ultimul timp, n-am mai vazut asta la niciun alt magazin. Ba mai mult, la unii nu mai poti nici sa testezi in magazin
    Ca sugestie:
    Lasati promotiile alea de weekend cum au fost la inceput (40 lei/100ml.). Era un pret foarte bun pentru niste lichide bune.

Data înscrierii
    30.07.2016
    Locație
    Timisoara
    Posturi
    13

Multumim pentru feedback, am oferit in schimb nicotina gratis la fiecare sticla de 100 ml. Vom lua in calcul si ce ati propus Dvs. nu ramane decat sa gasim o solutie si pentru nicotinizarea lichidelor la un pret decent.

Cu stima,

vapelab.ro

Junior Member
    Data înscrierii
    07.02.2016
    Locație
    Drobeta Turnu Severin
    Posturi
    28

Poate o promotie la alegere:
    Vrei un lichid cu nicotina la un pret bun, sau poate vrei un lichid zero, la un un pret si mai bun?
    Eu seara, acasa, sau poate la o bere, stau pe dripper, cu nicotina zero si fac ceata. Desigur consum lichid in draci. Deci ma intereseaza lichid zero, cu aroma buna si pret bun.
    In timpul zilei folosesc RTA-uri si lichide cu 3mg. De aici nevoia de lichide nicotinizate.
    Pana la urma, clientul vrea calitate, diversitate si pret bun.

Marcaje

Marcaje

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •