Pagina 1 din 72 123112151 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 711

Subiect: fasttech

Member
    Data înscrierii
    01.07.2013
    Locație
    Reghin
    Posturi
    92

fasttech

Salutare.
    A comandat cineva de aici fasttech.com? ..is preturi foarte ieftine parerea mea iar transportul este gratis. Nu stiu daca modurile is clone ca nu prea ma pricep,dar ca e destul de detaliat tot nu as crede. Stima

Senior Member Avatarul lui moremih
    Data înscrierii
    17.05.2011
    Locație
    Ploiesti
    Posturi
    982

Re: fasttech

Nu , dar am de gand sa fac o comanda .
    Sunt clone dar asta nu inseamna ca nu ar fi bune .
    Iti recomand plata prin paypal , pentru a avea o garantie .
    Drumul produselor dureaza de regula intre 15 - 30 zile .
    Coletul ajunge la vama si acolo in functie de vames, valoare colet , poti platii nimic sau intre 24% si 50% .
    Concluzie finala .
    Se merita daca doresti sa nu dai bani mai multi aici pe acelasi produs , sau doresti sa faci singur o comanda . ( kit complet - mod mecanic k100 = 37 usd .) La noi ai da in mod sigur mult mai mult doar pe corp .
    Sper ca am fost de ajutor .
    Stima .
    [/

Member
    Data înscrierii
    01.07.2013
    Locație
    Reghin
    Posturi
    92

Pai de asta ziceam si eu ca am vazut kit innokin svd cu 60$ ce ii foarte ieftin dupa mine cum am vazut aici. Oricum trebuie sa ma mai interesezdespre treaba cu paypal si vama ca nu am comandat asa niciodata.

Member
    Data înscrierii
    01.07.2013
    Locație
    Reghin
    Posturi
    92

M`am informat si is cat de cat copii ce vand ei de acolo, uitati o comparatie despre svd original si copie: http://www.e-cigarette-forum.com/forum/ ... -pics.html Nu cred ca merita asa sa dai mai putin cu 1mil si ceva.

Member
    Data înscrierii
    01.07.2013
    Locație
    Reghin
    Posturi
    92

Cei drept pe youtube am vazut cateva reviewuri de la cei care au cumparat svd`ul de la fasttech si is tare multumiti,deci nu stiu ce sa zic,cine stie.

Senior Member
    Data înscrierii
    22.04.2012
    Locație
    Pitesti
    Posturi
    335

Batch-urile pot sa difere de multe ori chiar din cauza producatorului. Impresia mea este ca la Fasttech daca un produs este prezentat ca al unui anume producator, atunci, mai mult ca sigur asa si este! Cand treburile sunt mai incurcate sau producatorul este unul obscur, atunci nu mai dau nici un amanunt nici daca-i jupoi de vii

Cheers,
    gonzales89

Senior Member
    Data înscrierii
    28.03.2012
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    297

Mi-a ajuns si mie pachetul de la fasttech , zic eu intr-un timp record pachet trimis pe 3-09-2013 a ajuns pe 13.09.2013 . Pachetul a ajuns la posta ca recomandata , mentiunea cadou si valoarea declarata 7.34 $ ( valoarea pachetului a fost de 60$).

Ca si un mic review la produse , ambele moduri au o cadere in sarcina foarte buna ( mai buna decat modul meu original 3xm), nu am masurat da se simte . Ambele moduri au floating pin , cel din aluminiu/alama are floating pin ,ala din alama are pin cu arc . Locking ringul de la ele am crezut ca doar acopera butonul sa nu se activeze cand sta pe o suprafata plana dar chiar il blocheaza , piulita de blocare are o buza care nu mai permite butonului sa fie actionat
    Celelate produse nu am avut timp inca sa le testez , trebuie sa le curat intai si sa scot la dripperul trident setarea care de curiozitate am masurato si e un dual coil de 2.6 ohm, nici nu o mangaie mecanicele . linkuri catre produse sunt prin topicul de modele noi .

o sa ma cumpar de la ei daca o sa ma mai apuce cheful de jucarii noi , dar mi sau parut foarte ok

Senior Member
    Data înscrierii
    28.03.2012
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    297

Pregatite pentru curatare in aparatul cu ultrasunete

Senior Member
    Data înscrierii
    25.06.2013
    Locație
    Targu Mures
    Posturi
    515

Si mai stii cum sa le pui inapoi? ::kidding::
    alexgogo-VA:
    Ce tastatura e aia?

Junior Member
    Data înscrierii
    22.08.2013
    Locație
    Timisoara
    Posturi
    8

Ce coincidenta! Si eu am comandat tot in data de 3.09 si a ajuns in Tm la vama in data de 13.09 ca "ghift" cu valoare de 4,88$ (real 39 si ceva) printre care am luat si eu acel mod V3 din alama, surprinzator la cei 13,85€. Nu am platit nimic la vama.

Subiecte similare

1. VAMO V5 (de la Fasttech)
    De Makayu în forumul Hardware
    Răspunsuri: 22
    Ultimul post: 17.11.2014, 23:59
  2. Panzer KIT de pe fasttech
    De în forumul Hardware
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 24.09.2014, 23:29
  3. Lamurire FASTTECH
    De în forumul Discutii generale
    Răspunsuri: 10