Pagina 3 din 11 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 107

Subiect: Showroom-ul tigaraego.com - Un magazin ce trebuie vizitat

Senior Member
    Data înscrierii
    25.04.2011
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    635

Re: Showroom-ul tigaraego.com - Un magazin ce trebuie vizita

A luat cineva lambo-mambo ala ? Astept o recenzie, ca pare interesant. Sau..daca e deja facuta pe aici....ma ajutati cu un link ?

Senior Member
    Data înscrierii
    14.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    641

Si eu sunt curios, nimeni-nimic???? La modelul mini se poate pune trustfire-ul de 1200 si se inchide capacul cum trebuie? Cred ca te vizitez saptamana viitoare sa iau un model, dar inca astept pareri!

Bafta!

Salut. Trustfire 1200mah cu protectie se inchide perfect, iar ca raspuns la intrebarea ta nu cred ca se va lua in calcul recenzia mea , o sa vina si recenziile putin mai tarziu dupa ce le testeaza cat de cat , impresia mea pana acum e un mod foarte ok atata timp cat am renuntat a cara dupa mine provari care era destul de greu . E mai aerisit , conectorul ego imi usureaza treaba , numai trebuie adaptor ca la provari . Bateria 18350 din set ma tinut aproape 3 ore vapat la 5v pe un boge

Senior Member
    Data înscrierii
    14.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    641

Si recenzia ta este importanta, cel putin din punctul meu de vedere, doar ai interes sa vinzi nu sa dai tepe Oricum ne vom vedea/cunoaste saptamana viitoare si ma hotarasc, unul tot voi lua, dar inclin spre mini, pentru ca am avut LT normal si alerg mult, era foarte incomod....
    Aaaa si inca o intrebare, ce incarcator se da odata cu setul?

Bafta!

La cel mini sigur iti vor trebui vreo 3-4 baterii sa le ai incarcate mereu, eu am optat pentru maxi, baterie 2000mah. Incarcatorul din set este un simplu charger , slot de incarcare o singura baterie , model : MTLC, input :100-240v Ac 50-60hz
    Output : 4.2v dc 420mah

Btw : in set sunt doua atty 510 hv

Senior Member Avatarul lui DarkShadow
    Data înscrierii
    14.06.2011
    Locație
    Bucuresti- Dr.Taberei
    Posturi
    693

Citat Postat în original de kshkval
    A luat cineva lambo-mambo ala ? Astept o recenzie, ca pare interesant. Sau..daca e deja facuta pe aici....ma ajutati cu un link ?
    Salut Coco!
    Am cumparat eu un Mini Lambo, n-am avut timp sa fac o recenzie. Il am de 3 zile si functioneaza perfect.
    E similar cu Provari. Meniul e simplu de inteles. Ca functii: arata starea bateriei, tensiunea la iesire si rezistenta vaporizatorului.
    Mie mi s-a parut o achizitie ok tinand cont de pretul mic. Il folosesc cu acumulatori TrustFire 1200 mah cu protectie. Pentru un mod de tip booster e foarte ok. Finisajul este de o calitate buna. Butonul de " foc" functioneaza fara rateuri ca si butoanele de Power si cele de "+" si "-".
    Una peste alta eu sunt multumit de el.
    Poate in week-end voi posta si o recenzie a produsului, pana atunci sunt putin ocupat si stors de vlaga de la canicula asta care nu se mai termina.

Stima.

D

''Oamenii se pot indoi de ceea ce spui, dar vor crede ceea ce faci.'' - Lewis Cass

Senior Member
    Data înscrierii
    11.05.2012
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    308

Azi am facut si eu o vizita la showroom si l-am cunoscut pe BogdanDumi. Plecasem chitit sa incerc si eventual sa cumpar doar un Clero2012 Vision 2.0, dupa o dezamagire crunta cu un Clero2012 SmokTech. Pana la urma am cumparat acel clero, o rezi 1.8ohm rezerva, un carto Boge pt DTC si 4 lichide HangSen VG (primele pe care le incerc de la acest producator).

Ce pot sa spun... desi magazinul este micut, este f bine "dotat", cu de toate pt toti, si de cumparat si de testat.
    Despre lichidele cumparate, nu am incercat decat 1 deocamdata, dar ce pot sa spun e ca sunt primele lichide VG care nu imi fac probleme cu gatul. Sunt unul dintre cei f putini, din cate am inteles, care a avut probleme cu VG-ul de la Dekang. Cu PG-ul m-am impacat si ma impac f bine, cu VG Dekang imi faceam gatul praf dupa cel mult 5 pufuri. Eh... cu acest VG de la HangSen nu am absolut nici o problema!
    Clearo2012 Vision 2.0 este... GENIAL! Sa il vedem cum se comporta in timp.
    Bogdan mi s-a parut un om f amabil, bine intentionat, cu sfaturi pertinente si cunostinte zdravene, gata sa iti raspunda la orice intrebare si sa iti faca o recomandare, in functie de ce/cum vapezi.

In concluzie, nota 11+ de la mine! Un magazin pe care nu trebuie sa il ratati daca sunteti prin zona! Eu, unul, am venit de f departe pt a-l vizita... si nu voi ezita sa o mai fac! Felicitari, Bogdan!

ps: desi am stat acolo cred vreo 30-40min, am uitat sa mai cumpar ce mai vazusem pe site-ul tau si vroiam sa iau silica de 2mm(!), sticlute de 10ml, pipeta... si parca mai era ceva. deci... am motiv sa mai trec

Multumesc de recenzie , cel mai important este sa fi multumit. Data viitoare gasesti sticlutele 10ml, 30ml si 100ml pipete si etc
    Te mai astept cu drag

Senior Member Avatarul lui DarkShadow
    Data înscrierii
    14.06.2011
    Locație
    Bucuresti- Dr.Taberei
    Posturi
    693

Prea multa vrajeala strica afacerilor sau cumparaturilor.
    Io am un concept, intai cumpar ce am de cumparat si apoi stau la taclale, daca e loc si timp.
    In felul asta nu uit pentru ce am venit.

Stima.

D

''Oamenii se pot indoi de ceea ce spui, dar vor crede ceea ce faci.'' - Lewis Cass

Senior Member Avatarul lui Pralea
    Data înscrierii
    02.07.2012
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    1.367

Recomand cu caldura acest magazin. Bogdan--un mare domn. Ca dovada-- din achizitiile facute de la el de acum doua saptamani nu am fost multumit de o baterie; mi-a schimbat-o imediat (desi i-am returnat-o zgariata!!), ba mai mult, mi-am facut un upgrade, in locul acesteia mi-am luat un Twist de 1000 (platindu-i doar diferenta de pret!). Si are niste VG de la Hangseng, mama-mama!
    Seful la situatie

Subiecte similare

1. in cat timp trebuie sa se incarce un acumulator ?
    De happyvape în forumul Hardware
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 11.11.2013, 13:20
  2. Prezentare showroom TigaraEGO.com
    De zborasorin în forumul Recenzii magazine
    Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 22.06.2013, 23:47
  3. Magazin nou in Ploiesti
    De blackdevil în forumul Recenzii magazine
    Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 31.03.2013, 14:17
  4. magazin e-smoke